dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez
Wspaniała muzyka na Twoje wesele, czyli co może zrobić dla Ciebie DJ
30 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie ślubów
27 maja, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Impreza weselna jest niepowtarzalną ucztą rodzinną, jaka powinna mocno zapisać się w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Bardzo dobrze by było w sytuacji, gdyby przywoływała tylko pozytywne wspomnienia. Każda para z kilkuletnim stażem marzy o doskonałym, ładnym oraz olśniewającym weselu. Czyli takim, na którym wszyscy uczestnicy będą doskonale się bawić z wyczuciem i smakiem do białego rana.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

Współcześnie regularnie widujemy reklamy rozpowszechniające mocne alkohole, tytoń i papierosy elektroniczne oraz inne używki, przykładowo napoje energetyzujące. Głównie nieodpowiedzialne osoby organizując wesele chcą usatysfakcjonować wszystkich, zaś optymalną receptą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy go wypijamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali oraz zupełnie nie dokuczają nam już przykre uszczypliwości wujków, krzyk najmniejszych gości i zapach niedopałków unoszący się ponad nimi (mimo iż sami wcale nie palimy). Dj na wesele, wymyślne zakąski i główne posiłki, różnego rodzaju atrakcje i miła atmosfera – to wszystko w sumie wystarczy. Trzeźwość na takich uroczystościach zdarza się nadzwyczaj rzadko, ale od kilku lat sporo par zaczęło rekomendować taki zwyczaj. Po pierwsze – ze względu na przedszkolaki, które mówiąc w skrócie nie mogą postrzegać bliskich pod wpływem silnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to zwiastun dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, bynajmniej nie tylko przynależących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wspaniała biesiada w sumie nie zależy od miary spożytego trunku” bądź „zupełnie nie potrzeba napojów z alkoholem, ażeby doskonale imprezować”. W przypadku ceremonii weselnych jest to tak niezwykłe, gdyż w Polsce nadmienione okazje od dawien dawna były obficie zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się rzeczywiście na wesele bez żadnych trunków nierzadko słyszały nieprzychylne aluzje, rezygnację z uczestnictwa w ceremonii albo słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie zawodowego wodzireja na uroczystość nie jest niczym szczególnym, to niedostatek alkoholu – jak najbardziej.

DJ na weselu bezalkoholowym

Dobre wesele to fachowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz muzyka przystosowana do gustów przybyłych gości. To naturalnie on określa scenariusz wydarzenia oraz konstruuje najprzeróżniejsze niespodzianki. Na przyjęciu weselnym bez napojów wyskokowych jest naprawdę niezbędny. Znany DJ to pewność znakomitej imprezy nawet przez trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze obowiązki? Poza tym, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to dowolne przedsięwzięcie powinno koniecznie być przez niego dość wcześnie deklarowane i przeprowadzone. Każdy uczestnik ma się wspaniale bawić, choćby ten bardzo cichy. Praca wodzireja zaczyna się powszechnie od wyznaczenia wszystkim zebranym ich siedzeń, zaś następnie – wraz z nowymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z uczestnikami, uczy ich tańca, organizuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to odbywa w sposób komiczny, ale absolutnie nie przykry. DJ musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na imprezach bez napojów z alkoholem. Trzeźwi goście więcej wymagają i to przez dłuższy okres w przyrównaniu do tych, którzy zaraz na starcie wydarzenia są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów wysokoprocentowych ma okazję funkcjonować sporo standardowych uroczystości, przykładowo wieczory kawalerskie, urodziny, rocznice ślubu. Zamiast wydawać pieniądze na wódkę, białe wino i szampana, można wykazać się nieco lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński potrafi ciągnąć się nawet parę dni, zaś w trakcie potańcówki Panna Młoda jest szkolona do wykonywania roli dobrej żony. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich w ogóle nie muszą tańczyć półnagie tancerki. Ceremonie oraz mecze bez napojów alkoholowych są świetną alternatywą szczególnie dla tych planowanych w konwencjonalnym tonie. Wielekroć Panowie mówią, iż chcą bawić się świetnie w czasie ceremonii, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile dokładnie udało im się spożyć różnych trunków. Trunek jest stosowany przede wszystkim do tego, ażeby „przykrywać” podstawowe kwestie, np. brak czucia satysfakcji z imprezy, przywiązania do krewnych (ewentualnie generalnie kontaktów społecznych) bądź niechętnego percypowania odmiennej kultury. Zazwyczaj ludzie nie chcą brać ślubów, bo nie mają funduszy na alkohol i właściwie nie poznają prawdziwego celu tegoż wydarzenia. Wcale nie chodzi tu niewątpliwie tylko o mocne alkohole, bowiem wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest o wiele więcej.

Zaślubiny, imieniny i inne familijne zabawy bez kropli alkoholu nie odróżniają się praktycznie niczym od tych konwencjonalnych. W wytyczonym miejscu występuje wzięty DJ, na twarzy gości królują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w chmurach, rodzice jednej i drugiej strony siedzą porwani. W zasadzie nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez jaki bardzo często te przyjemne chwile uchodzą w niepamięć i zastępuje je wściekłość, niezrozumienie, złośliwość oraz kłótnie uczestników.

Jeśli planujesz wiedzieć o wiele więcej, wejdź tutaj – DJ na wesele bydgoszcz