Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – jakie są formy opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Wielki wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być wcale drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą pasowały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie ciepłego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, żeby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie przeszkadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zwykle szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, aby stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub poprawi też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można wykazać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najpopularniejszych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na ślub są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń