Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus
Nowoczesne sposoby usuwania nadmiernego owłosienia
18 marca, 2017
Adwokat Toruń Rozwody Separacje
Rozwód – koszty, stereotypy, unieważnienie małżeństwa
21 marca, 2017

Pozabankowe kredytowanie firm

Kredyty dla firm bez zus us kredyty dla firm bez dochodów faktoring bez bik

Kredyty dla firm bez zbędnych formalności

Spora liczba banków wcale nie zapewnia własnym interesantom szybkich pożyczek, czyli takich, jakie mamy możliwość pozyskać od ręki. Zazwyczaj powinniśmy złożyć stos materiałów na temat przychodów, obrotów, niezależnych długów lub wpisu do hipoteki (bowiem w przypadku kiedy w ogóle nie będziemy mieli szansy go opłacić, wtedy bank zainteresuje się naszym mieszkaniem albo inną przedstawianą nieruchomością). Czy funkcjonuje którekolwiek inne rozwiązanie? Obok banków kredyty są świadczone dodatkowo poprzez instytucje pozabankowe. Funkcjonują jako tzw. kredyty dla firm na oświadczenie. By zaciągnąć nadmienioną pomoc, mówiąc w skrócie nie jesteśmy zobligowani forsować się przekazywaniem nieskończonej liczby druków. Wystarczy, że wpadniemy na stronę internetową kredytora oraz wypiszemy kwestionariusz kredytowy lub skontaktujemy się za pomocą wniosku zgłoszeniowego ze specjalistą. Zazwyczaj wymieniona jednostka żąda wyciągów bankowych z pełnych służbowych kont za ostatnie 6 miesięcy. Jest to obowiązkowe, aby zbadać naszą zdolność budżetową. Zasadniczo oznacza to, iż kredytor bada obroty naszej jednostki i jej istnienie w rejestrach dłużników. Na konkretną decyzję jesteśmy zobowiązani czekać tylko kilka minut. W przypadku oficjalnego spotkania z ekspertem, jakiekolwiek elementy kredytowania wprowadzane są na poczekaniu.

Jakie są atuty kredytów udzielanych przez instytucje kredytowe?

Nade wszystko fakt, iż w ogóle nie jesteśmy zobligowani prezentować stosu papierów oraz czekać w nieskończoność na decyzję banku. Ogromnym atutem kredytów firmowych bez ZUS i US jest również to, iż fachowiec może całokształt w przejrzysty sposób wytłumaczyć (mówiąc w skrócie nie używa bankowych sformułowań). Absolutnie nie ma znaczenia specjalizacja, w jakiej działamy – możemy mieć pawilon spożywczy, salon fryzjerski czy zakład samochodowy. Specjalista pomoże nam ponadto w sytuacji, kiedy nasza firma jest zadłużona. Jest to dobra informacja dla wszystkich, którzy chcą otrzymać kredyt dla firm bez dochodu. Do pozostałych pozytywnych stron przynależą: potwierdzanie pokaźnych sum kredytów, wydłużony okres spłaty, szansa przeznaczenia kredytu na którykolwiek cel oraz opcja wzięcia wierzytelności w przypadku, kiedy nasza firma dopiero podjęła działalność. W prezentowanych przedsiębiorstwach mamy szansę zyskać dwa podtypy kredytów: bez ubezpieczenia i z ubezpieczeniem. W przypadku kredytu z zabezpieczeniem kredytor pracuje porównywalnie jak bank, toteż kredyt musi koniecznie zostać ubezpieczony hipoteką albo kolejnym pewnym środkiem.

Faktoring – inny sposób na maksymalizację strony finansowej w Twojej działalności

Płynność ekonomiczna jednostki jest uwarunkowana w głównej mierze od kontrahentów. Statystycznie bynajmniej nie planują oni opłacać faktur błyskawicznie, jednak czynią to po wielu tygodniach, zaś niekiedy miesiącach. Faktoring bez BIK to zakup takich długów poprzez placówki zewnętrzne, jakie wykonują przykładowo usługi śledzenia płatności lub wykonywanie wyliczeń. Nasza spółka może być zadłużona, bo nie ma to znaczenia przy tejże usłudze. Mówiąc w skrócie wyróżnić można kilka typów faktoringu:

Faktoring zupełny (bez regresu) – placówka faktoringowa bierze na siebie pełną odpowiedzialność za „pożyczki” klienta. Nasza instytucja dostaje stawkę za fakturę (bardzo często 90% ceny).

Faktoring niecałkowity (z regresem) – oznacza w zasadzie wzięcie kredytu w spółce faktoringowej, gdyż w przypadku ruiny dłużnika, to faktorant jest odpowiedzialny za efekty nie pokrycia za towar lub usługę w terminie.

Faktoring przeciwny – jest poświęcony specjalnie dla firm, jakie w za krótkim terminie muszą dać za ładunek bądź usługę.

Faktoring „miksowany” – to zespolenie dwóch priorytetowych wariantów faktoringu. Może bazować na przykład na tym, iż firma nabywająca zadłużenia będzie odpowiedzialna za upadłość odbiorcy wyłącznie w 50 %. Kredyt klienta jest rozszczepiony na dwie firmy, słowem każda spośród nich będzie musiała właściwą sumę wyrównać.

Faktoring dotyczący wysyłek za granice (faktoring dla firm transportowych) – w takim przypadku chodzi o zdobywanie zadłużeń Kontrahentów z innych krajów z tytułu ugód eksportowych. Ogólnie rzecz ujmując – jednostka faktoringowa bada konsumentów mieszkających w innych krajach, a ponadto przeprowadza proces egzekucyjny. Jesteśmy zobowiązani zwrócić uwagę na to, iż faktor nie będzie refundował wywozu do krajów wzmożonego niebezpieczeństwa, m in. do krajów arabskich.

Kluczowe zalety faktoringu

Ważną korzyścią owego podejścia jest korekta zdolności budżetowej naszej placówki. Oczywiście wiemy, w którym okresie dostaniemy pieniądze oraz mamy szansę w takim przypadku odpowiednio uwzględniać jakiekolwiek odpływy. W ogóle nie potrzebujemy niepokoić się, iż konsumenci wcale nie zapłacą w najbliższym czasie oraz co istotne – w ogóle nie powinniśmy marnotrawić czasu na to, ażeby ich pospieszać. Dzięki faktoringowi mamy szansę w prosty sposób obniżyć niebezpieczeństwo wykonywania działalności gospodarczej. Inaczej mówiąc – w zasadzie nie musimy stale rozmyślać o tym, iż z powodu zadłużonych klientów sami będziemy musieli zamknąć placówkę. Dodatkowym atutem jest łatwość zbywania wyrobów albo usług z dalszym okresem płatności. Z takiej struktury refinansowania mogą zaczerpnąć również drobne jednostki, jakie krótko mówiąc nie mają zdolności kredytowej.

O wiele więcej informacji znajdziesz tu – Faktoring bez BIK