JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK DBAĆ O STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Wybielanie zębów – w domu czy u dentysty
4 marca, 2019

Depilacja laserem medycznym Toruń

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Powoli znika zimowa szarość i niedługo wzejdą pierwsze żonkile. Jest to także idealny czas na o to, jak wygląda nasza skóra. Zimą nasza skóra wypoczęła od słońca, właśnie przez to jest to najlepszy okres na depilację laserową.

Zanim przyjdziesz na zabieg depilacji laserowej

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej należy odpowiednio przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem należy zrezygnować z usuwania niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opaleniznaw zimowych miesiącach nam nie zagraża, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed zabiegiem powinno się przestać stosować maści z witaminą A.

W dniu zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Powinno się także zrezygnować ze używania kremów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że pomiędzy sesjami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, najczęściej są to trzy sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są dobrym pomysłem. Przez jakiś czas powinno się przed peelingiem. Peeling ma upiększający wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Trzydzieści dni po depilacji laserowej należy w stu procentach wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Metoda ta ma wiele plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja pach zajmuje tylko kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji . Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii daje gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Po zimie musimy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na czas urlopów. Należy pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż ujemne temperatury i suche, ciepłe powietrze negatywnie wpływają na nasza skórę. Wiosna, to także dobry moment na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten pozwala na zawsze usunąć włoski i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, trzeba wybrać gabinet z nowoczesnym sprzętem i właściwie przeszkoloną kadrą. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który chroni skórę. Spora zaletą są też dwie soczewki, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie w tym okresie zwykłej maszynki do golenia . Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń