Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września, 2020

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności używanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i wspierających rozporządzanie zasobów firmy. Dobrany do wielkości działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów i podwyższenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na kompleksowe sterowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem i interpretację danych. Zawiera wszystkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, a jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma ugruntowaną pozycję na rynku, enova365 oferuje wygodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą działać samodzielnie, jednakowa baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy jest to niezbędne. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie schematów procedur pracy, wydzielanie obowiązków i wypisywanie zestawień i raportów. Działa: zbierając, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić obieg informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Z kolei szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova365