Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
16 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
16 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizator samochodu GPS – doskonała ochrona przed kradzieżą

Zawłaszczanie samochodu dla wytrawnego złodzieja jest jak „kaszka z mlekiem” Nim jednakże to uczyni obserwuje, jaki będzie najbardziej odpowiedni. Najczęściej „węszy” po alejkach, kursuje po osiedlach i wokół hipermarketów. Jednym słowem – wybiera pojazd. Od tego czasu analizuje go przez dłuższy czas, ażeby potwierdzić swoje domysły, iż nikt go nie schwyta „na gorącym uczynku” podczas dokonywania przestępstwa. Do skradzenia cudzego mienia podchodzi zwykle w nocy i zajmuje mu to właściwie nie więcej niźli 40 sekund. Owszem – jedynie tyle mu trzeba na to, aby wkroczyć do auta, dezaktywować alarm i nim wyjechać. Zapewne zostanie pokątnie odsprzedany. Pilnujmy więc nie tylko naszego auta, ale również dokumentów.

Optymalnym rozwiązaniem jest umieszczenie w samochodzie osobnego zabezpieczenia śledzącego. Za jego sprawą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę bazuje? Otóż ów układ ochronny nadzoruje, w jakim miejscu jest nasz wóz przez 24 h na dobę. W każdej chwili mamy możliwość stwierdzić, czy nie dzieje się z nim coś niedobrego. W razie alarmu możemy momentalnie zareagować, zaś auto zostaje zablokowane przez system zabezpieczeń. Co ważne – o zdarzeniu zostaje poinformowana najbliższa placówka Policji, która szybko otrzymuje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS zawiadamiają czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z którym podpisaliśmy umowę na dostarczanie takiej pomocy. Operator błyskawicznie kontaktuje się z naszymi fachowcami planując ustalić jaka jest przyczyna alarmu. W przypadku przywłaszczenia, samochód szybko zostaje zablokowany, a Policja poinformowana. Dozór GPS jest dzisiaj najszybszym oraz najefektywniejszym urządzeniem do śledzenia osobistych i służbowych aut.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla firm, które zarządzają samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wręcz niezbędny. Z jego pomocą mamy możliwość w przystępny i funkcjonalny sposób kontrolować godziny pracy samochodów i zatrudnionych osób, sprawdzać wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do wszelkich bieżących danych w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Przy użyciu lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie obecnie znajduje się konkretny pojazd. Będziesz mógł go śledzić na mapie każdego zakątka ziemi, analizować jego położenie (czy pracownik nim kieruje czy ma przestój), ile czasu pracownik go prowadzi, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś i poziom paliwa. Dogłębnie ustalisz trasę przejazdu, w tym punkty postojowe oraz przejechany dystans. I najważniejsze – w dowolnej chwili zobaczysz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci opcję zbadania nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej napędu oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS precyzyjnie odczyta informacje z komputera pokładowego, natomiast dzięki specjalnemu raportowi za każdym razem będziesz wiedzieć, które auta są najbardziej obłożone pracą oraz jacy prowadzący zaoszczędzają najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Jeżeli Twoje maszyny znajdują się na placu budowy, zwłaszcza po zmroku, powinniśmy zaopatrzyć je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora będziesz mógł sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są wyłączone, poziom paliwa, wygląd blokady rozrusznika oraz bieżący czas pracy. Od razu da się spostrzec ile pojazdów działa, zaś ile ma postój. Raport z wykonanej pracy jest na tyle drobiazgowy, iż da się z dobrym rezultatem odwzorować przejazd pojazdu po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS możesz obserwować pracę dowolnych pracowników, weryfikować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Sprawdzisz też ilu konkretnie masz Kontrahentów oraz przypiszesz do nich określonych kierowców. Zobaczysz też ilość przestojów w czasie i po pracy. Podróż firmową od prywatnej oddzielisz, m in. przy użyciu włącznika trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Konkretne przedsiębiorstwa, które proponują obsługę monitorowania samochodów, najlepiej wyszukać za pomocą Google. Na uwagę zasługuje jednak GPS System Monitoringu – niewielkie przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja obejmuje System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu wcale nie są wygórowane, zaś zamontowanie zależy od oczekiwań Nabywcy oraz rodzaju pojazdu. W klasie PRO+ atrakcyjnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie urządzenia przy słabym akumulatorze i rejestrowanie zmian pochylenia oraz przeciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu gwarantuje pełen zasięg GPS, całościową obsługę urządzenia 24 h na dobę oraz – co istotne – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitorowanie pojazdów Gorzów