Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna – jakie wybrać?
19 marca, 2013
Profesjonalny kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
9 czerwca, 2015

W dzisiejszych czasach przywiązujemy co raz większą uwagę do bezpieczeństwa na drogach. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Jeździć bezpiecznie nie oznacza jeździć wolniej. Nic bardziej mylnego. Jazda bezpieczna to w głównej mierze umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie oznacza kierować pojazdem w sposób optymalnie wykorzystujący nowoczesne systemy hamowania i możliwości techniczne pojazdu. Nie zawsze mamy możliwość nauczenia się podstawowych zasad dotyczących stylu jazdy. Na szczęście co raz więcej szkół jazdy, takich jak nasza, organizuje specjalistyczne kursy bezpiecznej jazdy, w trakcie których ,łatwo i przyjemnie, nauczysz się jak lepiej prowadzić samochód.

Szkolenie jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jedno z szkoleń ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to nic innego jak unikanie zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez umiejętne dostosowanie reakcji na dany bodziec. Na szkoleniu nauczymy Cię wykorzystywać technologię Twojego samochodu, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Wskażemy Tobiejak rozpoznawać zagrożenia i reakcje innych uczestników ruchu, zanim wydarzy się wypadek. Zobaczysz także jaki wpływ na styl jazdy ma pogoda i jak unikać poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci także, jak postępować po wypadku w ruchu drogowym i jak zabezpieczać zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej uczy pozytywnych zachowań na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej pożytecznych szkoleń, w szczególności dla osób, które pracują w zawodzie kierowcy i na co dzień mają do czynienia z różnymi typami zagrożeń w ruchu.

Kurs jazdy ekonomicznej

Po za bezpieczeństwem na drodze istotny jest także ergonomiczny i ekonomiczny styl prowadzenia samochodu. jazda Eko to nie tylko chwilowy trend. To głównie skuteczny sposób na generowanie oszczędności. Bijące na alarm dane statystyczne dotyczące emisji spalin i badania na temat chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców staje się zwolennikami ekonomicznego stylu jazdy, który nie tylko chroni nasze środowisko, ale także nie obciąża portfela. Założenia ekonomicznej jazdy będziesz mógł poznać w teorii i w praktyce na organizowanym przez nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy szkoleniu jazdy ekonomicznej. Podczas szkolenia zobaczysz jak optymalnie wykorzystać mechanizmy samochodu, aby płacić mniej za paliwo. Z nami nauczysz się jak przekładać biegi, nowocześnie hamować, dobrać prędkość do danych warunków drogowych i jak przewidywać postępowanie innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to doskonała okazja na poprawę swoich umiejętności. Jest on adresowany przede wszystkim do kierowców pracujących w spedycji, ale również do osób prywatnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także znakomita szansa dla doświadczonych kierowców, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że powiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedopasowanie prędkości do warunków drogowych. Normalne jest, że od świeżego kierowcy nie można spodziewać się zachowań na poziomie doświadczonego uczestnika ruchu drogowego. Tym bardziej ważne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach wypadków. Szkolenie z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich zagadnień jak czynniki wypadków w ruchu drogowym, postępowanie powypadkowe, ocena ryzyka na drodze i psychologia prowadzenia pojazdu. W trakcie zajęć praktycznych koncentrujemy się na manewrach samochodowych, które pozwalają unikać wypadku w ruchu drogowym. Przewidziane są także ćwiczenia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. To praktyczne szkolenie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz lepszym kierowcom.

Kto może wciąż udział w szkoleniu?

Tak naprawdę w szkoleniu bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie chęci, dobre samopoczucie i brak strachu przed nowym wyzwaniem. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych pojazdach, aczkolwiek istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. Szczególnie rekomendujemy ten kurs właścicielom firm spedycyjnych, którzy chcą poprawić warunki pracy swoich pracowników. Aby móc uczestniczyć w szkoleniu wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zapewnić Państwu przyjazną obsługę, przystępne ceny i przydatne wskazówki.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to idealny pomysł na prezent. W naszej szkole każde szkolenie organizowane jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako doświadczona szkoła jazdy chcemy wpływać na kształt świadomości i wyobraźni kierowców. Naszym priorytetem jest poprawa kultury jazdy i pokazywanie granic, których przekroczenie grozi niebezpieczeństwem. W naszej drużynie pracują jedni z najlepszych ekspertów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w propagowanie idei bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy to miejsce , które sprawi, że żadna trasa nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – na naszej stronie zapoznasz się z cenami szkolenia i z naszą pełną ofertą