biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
15 kwietnia, 2017
pozycjonowanie w toruniu pozycjonowanie stron i sklepów skuteczne pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
20 kwietnia, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda większa impreza musi koniecznie mieć dobrą inscenizację audiowizualną. W miejscach, w których priorytetowe są: obraz, dźwięk oraz podświetlenie, obowiązkowo powinniśmy zainstalować praktyczne – i bez wątpienia dobrej klasy – urządzenia transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest specjalizacją niesłychanie trudną, ponieważ każdy jednorazowy koncert bądź widowisko sportowe powinno spełnić życzenia większości zainteresowanych. Zawsze wyczekują oni na niezwykłe wydarzenie bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to teraz najbardziej nowatorskie i bezawaryjne narzędzia, za pomocą których mamy szansę podczas imprezy grupowej pokazywać różnorakie materiały, m. in. treści reklamowe darczyńców. Tego typu wyświetlacze użytkuje się jako inscenizację zdarzeń targowych, w czasie rewii mody, naradach i wystawach. Szczególnie często można je zobaczyć w centrach handlowych, muzeach oraz salach sportowych. Mają szansę pełnić funkcję centralną (naturalnie jak na występach zespołów muzycznych) albo jako swoisty kontekst (np. w wypadku meczy piłki nożnej). Innym trikiem na użytkowanie ekranów ledowych jest rozmieszczenie ich w płaszczyźnie miejskiej na potrzeby emitowania reklam bądź zwykłych wiadomości, m. in. warunków pogodowych.

Warto podkreślić, że bynajmniej nie trzeba inwestować zebranych zasobów finansowych w tak drogi „instrument reklamowy”. Coraz powszechniej nawet potężne placówki korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – niemal zawsze w pakiecie – nabywają obsługę techniczną, np. do przyłączenia kompletnego sprzętu przed imprezą albo jego zdjęcie zaraz po nim. Za sprawą mobilnej formy ekrany można w łatwy sposób przewieźć, tam, w których są teraz niezbędne. Większość przedsiębiorstw, które profesjonalnie zajmują się instalacją ekranów, są w stanie skończyć tę czynność w nieomalże 45 minut. Możemy ponadto nieskrępowanie ustawić kąt nachylenia wyświetlacza, jak również obracać nim dookoła własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – bowiem takim wyrażeniem wielokrotnie w Internecie określa się wyświetlacze ledowe, które udostępniają rozmaite przedsiębiorstwa – znakomicie spełnią oczekiwania na naradach. Częstokroć treść nie może „dojść” do wszystkich odbiorców (uciążliwe jest uzbieranie ich w najistotniejszym pomieszczeniu), zaś ekrany ledowe sprawnie zmniejszają ów kłopot. Co więcej wszyscy odbiorcy mogą aktywnie brać udział w konwersacji, zatem na żywo zadawać pytania.

Spektakle i akcje na otwartej przestrzeni, m. in. imprezy artystyczne, to kolejne wydarzenia, na których muszą koniecznie być ustawione duże wyświetlacze ledowe. Komunikat powinien „dolecieć” do ogromnej rzeszy uczestników i w ogóle nie musi być skupiony w jednym obszarze. Częstokroć prócz pojedynczego centralnego telebimu montuje się kilka niezależnych w odległych obszarach miasta, które skupiają dodatkowych widzów. Często takim właśnie zdarzeniem będzie noc kabaretowa, a od czasu do czasu pokaz sławnego zespołu. W przypadku kabaretów owszem mogą spełnić swoje zadanie dwa rozstawione po bokach telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę odbiorcy z najodleglejszych rejonów. W drugim przypadku pożądana jest profesjonalna inscenizacja, która bazuje na zainstalowaniu najlepszej jakości sprzętu akustycznego, podświetlenia, efektów widowiskowych (np. laserów).

Telebimy na co dzień

Duże wyświetlacze ledowe są doskonałym wyjściem nie tylko na niezwykłe widowiska, jakie łączą setki albo tysiące ludzi. Można je zauważyć każdego dnia, np. w kafejkach lub „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z jakiegoś powodu nie mogą zawitać w innym mieście na atrakcyjnym wydarzeniu sportowym, mają możliwość bez problemu rozgościć się w tzw. „strefie kibica” i kierować wzrok na relację z turnieju ukochanej drużyny. Uczestnicy mają możliwość wówczas liczyć na najwyższą jakość transmitowanego obrazu i wielkie emocje. Powszechnie firmy, jakie wynajmują przytoczone telebimy, oferują również zadaszoną scenę, ławostoły, posiłki dla uczestników i mnóstwo dodatkowych rozrywek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeżeli chcemy zakupić telebim, wtedy cena będzie chwiać się mniej więcej od 11 tys. do 60 tys. złotych. Doskonałej klasy, spore telebimy będą generowały koszt od około 45.000 zł w górę. Z całą pewnością lepiej kalkuluje się wynająć telebim (głównie, jeżeli przedsięwzięcie będzie posiadało charakter jednostkowy). Błyskawicznie po napisaniu w Google, m. in. zdania „telebim wynajem”, możemy zaobserwować, iż stawki „dzierżawy” telebimu w typie sportowym zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za dobę. Wszystko w sumie jest uzależnione od wybranej propozycji firmy (i sumy pożyczonych telebimów ledowych), a także zakresu aktywności wyselekcjonowanej firmy.

Jeżeli zajął Cię powyższy tekst i pragniesz dowiedzieć się o wiele więcej o oprawie audio-wizualnej na różne imprezy, kliknij w link obok – Telebim do wynajęcia – a być może znajdziesz to, czego teraz wypatrujesz.