Drewno do palenia w kominku Warszawa drewno kominkowe Nadarzyn drewno kominkowe z transportem
Gatunki drewna kominkowego
14 stycznia, 2017
Wyroby ze skóry naturalnej licowej torby i torebki ze skóry teczki i kosmetyczki ze skóry
Produkty skórzane najwyższej jakości
22 stycznia, 2017

Galanteria skórzana od kilku dekad cieszy się niespadającą renomą. Za najważniejszą korzyść produktów tego gatunku wymienia się trwałość. Raz zakupiona skórzana aktówka nigdy nie zatraci swojej atrakcyjności. Stosownie pielęgnowana będzie doskonałym dodatkiem na długie lata. Produkty ze skóry mogą być używane zarówno przez osoby płci męskiej, jak i damskiej. Skórzana torebka przysparza szykowności, analogicznie jak pasek do spodni, czy portfel. Galanteria skórzana to też wspaniały pomysł na gwiazdkowy prezent.

Jeżeli planujesz zakup wyrobu ze skóry, powinieneś zaznajomić się z informacjami dotyczącymi kosmetyki tego oryginalnego surowca. Prawidłowe czyszczenie i konserwowanie na przykład aktówki, wpłynie na jej piękny wygląd i wytrzymałość. Zanim wydasz pieniądze na skórzany portfel, czy receptownik, rozejrzyj się po rozmaitych propozycjach, gdyż ceny producentów mogą się od siebie znacząco różnić.

Co znajdziesz w tym tekście? Porady dotyczące pielęgnacji skóry, prezentację najpopularniejszych produktów ze skóry, oraz korzyści płynące z zakupu galanterii skórzanej. Zapraszamy.

Dlaczego warto wybierać produkty ze skóry?

Produkty ze skóry nigdy nie zostaną zapomniane. Podobnie jak nieśmiertelny jeans, skóra będzie zawsze doceniana. Skórzana torebka, bądź portfel to towar ekskluzywny, choć dostępny dla każdego. Raz wydane pieniądze, są w tym przypadku trafną inwestycją, ponieważ skóra nie wyniszczeje i nie wyblaknie, mimo upływu lat. Podobnie jak złote kolczyki, produkty ze skóry to perfekcyjny i luksusowy dodatek, z którym każdy może poczuć się pięknie. Dobrze jest tymczasem uwypuklić, że jedynie właściwa pielęgnacja, sprawi, że skórzane paski, piórniki, czy aktówki będą niezniszczalne przez wiele lat. Co jeszcze powoduje, że skóra wcale się nie nuży? Szeroka gama kolorów i modeli. Skóra, jako prawdziwy materiał, może być dowolnie barwiona. Jeśli klasyczna czerń nie stanowi Twojego ulubionego koloru, znajdź wiśniowy, albo miodowy. W taki sposób wyróżnisz się i zdobędziesz ciekawy dodatek. A jakie wyroby skórzane są najciekawsze. Najchętniej nabywane akcesoria to niewątpliwie skórzane torebki i teczki ze skóry. Wielką popularnością cieszą się również portfele i piórniki skórzane, a również skórzane card holdery.

Kupowanie produktów ze skóry.

Chcesz nabyć kolejny, skórzany pasek, lub aktówkę na upominek? Super, ale początkowo starannie przeanalizuj swoją decyzję. Za nim wydasz oszczędności zobacz, czy dany towar stworzony jest z wysokiej jakości surowca. Jak odróżnić naturalną skórę? To jest niezwykle dobre zapytanie, gdyż nie każdy z nas wie, jak wygląda naturalna skóra O kondycji skóry niezmiernie wiele powie nam sama etykietka. Powinna być na niej wykazana wiadomość na temat błamu skóry. Tekst ten może wyglądać następująco: w języku angielskim pure leather, w języku francuskim veritable, po niemiecku. 100% echt Leder, po holendersku Echt Leer w języku włoskim Pelle, w języku hiszpańskim Piel,. Kolejnym elementem jest dotyk. Sprawdź, czy skóra jest delikatna i bardzo śliska. Może to oznaczyć, że artykuł jest wyprodukowany z syntetycznej skóry. Najkorzystniejszym zabiegiem na zweryfikowanie prawdziwości skóry jest test kropli. Naturalna skóra pochłonie kroplę płynu. Na jej powierzchni zlokalizujemy mokry ślad, który wyschnie po określonym czasie. Przy zakupie aktówki, czy torebki z skóry dobrze jest zwrócić uwagę na zasuwki i naszycia. Jeśli zauważymy wszelkie defekty, darujmy sobie zakup takiego produktu, bowiem może nie być odporny.

Jak dbać o skórę?

Żeby jak najdłużej zatrzymać wygląd towarów i móc nasycać się ich atrakcyjnym wyglądem, potrzebna jest dobra kosmetyka i konserwacja skóry. Produkty ze skóry muszą być suszone z dala od źródeł ciepła. Jeśli Twoja aktówka, czy portfel namókł daj mu wyschnąć w sposób naturalny. Wysuszanie suszarką może doprowadzić do odpryskiwania skóry. Buty skórzane powinny być składowane w profesjonalnych pokrowcach chroniących przed wnikaniem kurzu. W przypadku zabrudzeń świetnie sprawdzi się nawilżona szmatka. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kremowanie i czyszczenie powinno się przeprowadzać co 2 – 3 miesiące. Powinno się używać naturalnych środków, takich jak balsamy na bazie wosku pszczelego i spraye, zabezpieczające produkty przed zbyt dużą ilością wody. Pielęgnacja skóry polepsza jej wizerunek i nadaje jej delikatną miękkość. Dobrze zrealizowane zabiegi wydłużają żywotność artykułów o wiele lat.

Kobieca teczka, czy męski pasek ze skóry? Co wypróbujesz teraz? Produkty skórzane to idealny upominek dla bliskich, jak i dla nas samych. Obok estetycznego wyglądu, artykuły skórzane są także niezwykle praktyczne. Na przykład teczki skórzane oferowane przez przedsiębiorstwo Galskór, oprócz rozległej kieszeni głównej, zaopatrzone zostały w tzw. „mini biuro”, złożone z opakowania na telefon, sekcji na długopisy oraz kieszonkę na karty kredytowe. Takie wyroby tworzone są dla nowoczesnych biznesmenów, którzy doceniają korzystne koncepcje.

Pełna oferta marki Galskór dostępna jest na tej stronie internetowej: receptownik