pożyczki przez internet - pożyczki online w 15 minut - pożyczka w 24h
Pieniądze w 15 minut, czyli pożyczki online
18 listopada, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Nowoczesne instalacje biogazowe
26 listopada, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy razem marzycie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, uwielbieniu w oczach najukochańszych wam osób oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najistotniejszych momentów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Wszystkie przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, bo nikt nie zamierza przeżyć w takich okolicznościach jakichś uciążliwości związanych, przykładowo z zuchwałością pijanego dj’a, opadniętym tortem weselnym bądź głodnymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy dużo wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, omówić jakie są nasze oczekiwania w trakcie tej specjalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszelkie szczegóły), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, by był przystępny przez cały dzień) oraz co równie istotne – określić wcześniej plan wesela. Dobrze jest jeżeli zjawi się on na nim dużo wcześniej, aby przygotować wszystkie atrakcje. Wytrawny dj nie tylko zadba o świetną scenerię muzyczną, lecz też przeprowadzi całą imprezę uzupełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz niewątpliwie odpowiednią porcją humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał nietuzinkowego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w bujnych, zniewalających chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy polega na schładzaniu dymu, a następnie przesuwaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znajdować się pokruszony lód bądź wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu wyeksponuje większość efektów wzrokowych i spowoduje, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli szukamy takiego przyrządu na swoje wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na aranżera scenerii muzycznej można liczyć na rzadki taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wprowadzić w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” i wynaleźć w efektach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na każdego rodzaju imprezy okolicznościowe, między innymi:

  • zabawy taneczne
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itd.
  • imprezy prywatne, np. „domówki”
  • bankiety służbowe, przykładowo w wynajętym lokalu
  • bankiety noworoczne
  • wesela w lokalu
  • studniówki
  • inne zabawy okolicznościowe, które wymagają niezwykłej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Prócz niezwykłych chmur unoszących się podczas uroczystości możemy zaznajomić się z ofertą otrzymywania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni i działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby otrzymać doskonały rezultat „lśniących” baniek. Zaś sztuczny śnieg doskonale nadaje się na zabawy w domu, w klubie albo pubie. Można go wykorzystywać przez pełen rok, bez względu na to czy temperatura zewnętrzna sięga +25 bądź -25 stopni. Znakomicie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na zabawach typu „Piana Party” natomiast prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach albo koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym sposobem na „skrycie” wszelkich błędów, jakie zachodzą w trakcie tańca. Obłoki przykryją cały parkiet wraz z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. gdy któreś z was stanie małżonkowi na stopie. Członkowie rodziny i przyjaciele oniemieją z wrażenia, a ich oczy będą zwrócone wyłącznie na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam natomiast tylko na tym niezastąpionym „tańcu w obłokach”, warto ją wypożyczyć wraz z ekipą. Wcale nie będziecie musieli zadręczać się, jeśli coś pójdzie nie tak. Zazwyczaj wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Warto nadmienić, że w zastępstwie zwykłych kostek lodu (takich, które kładziemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo skuteczniejszy, Secundo – dostarcza niewspółmiernie lepszy wynik, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i stanowi orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, żeby zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam oryginalne urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie zdobędziemy takiego wyniku na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa