Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment
22 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Kancelaria notarialna – rodzaje aktów notarialnych oraz opłaty
24 października, 2016

Profesjonalne i terminowe usługi reklamowe

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

”… Jeden z przeprowadzonych ostatnio eksperymentów dowiódł, że ludzie na ogół preferują produkty pokazane w reklamach, na które kilka minut wcześniej zaledwie rzucili okiem, nawet jeśli w ogóle nie pamiętają, że je widzieli.” (Daniel L. Schacter, profesor Uniwersytetu Harvarda)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, ale reklamą i jej oddziaływaniem na nastawienie klientów pasjonowaliśmy się już znacznie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki obszernej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi fascynującymi zleceniami, zapracowaliśmy na wyróżnienie i sympatię wielu firm. Co ważne – nieustannie z nimi współdziałamy oraz radujemy się z naszych efektów. Do naszej firmy należą czterej znawcy, którzy są w stanie zrealizować dowolny wyjątkowy projekt bądź przerobić przedtem istniejący. Świat reklamy szybko się rozwija, a my musimy dotrzymać mu tempa. Stąd też inwestujemy w sprzęt doskonałej jakości, bierzemy udział w zawodowych szkoleniach oraz zapoznajemy się z obecnymi technikami. Aktywnie wspomagamy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o rzeczywiście ważnej dziś aktywności niekomercyjnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wyłonić akurat Wasz artykuł bądź usługę spośród wielu propozycji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się zawodowym projektowaniem reklamy na folii oraz pokrywaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, specjalistycznych (np. lawet, towarowych bądź autokarów), witryn sklepików każdej specjalności, lokali usługowych i lokali handlowych, tabliczek i szyldów. Pokrywamy obiekty z wykorzystaniem różnorodnych wariantów folii np. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych lub mrożonych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, toteż na wstępie omawiamy z Interesantem dwie zasadnicze rzeczy: 1) materiał, z którego ma być wytworzona reklama, 2) technikę oklejania. Stosujemy jedynie środki i akcesoria uznanych marek, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto wspomnieć, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz również zabezpiecza lakier przez niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (porysowania albo matowienie). Aby zobaczyć w jaki sposób wyglądają oblepione folią samochody najlepiej wpisać w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” lub „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o oklejanie witryn, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie albo kołnierz. Przygotowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z blachy i taśmy aluminiowej, PCV i plexi

Nasz zespół zajmuje się także przygotowywaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej albo dwustronnej. Umieszcza się je na ścianie, przy ścianie albo na słupie. Powszechnie wydziela się trzy typy kasetonów: stworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Pierwsze wymienione wytwarza się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 bądź 17 cm. Część przednia kasetonu to metapleks. Na nim umieszcza się zamówioną przez Nabywcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli postanowi zamówić kaseton jednostronny, wtedy reklama będzie umiejscowiona na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwnej będzie zauważalna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalistycznego wyrobu kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego odróżnia go przede wszystkim estetyka wykonania. Nie widać łączeń między bokami a stroną frontalną. Płaszczyzna wizualna jest wytwarzana z wyfrezowanych wykrojów, które następnie podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni rodzaj kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest umieszczany głównie na elewacjach dużych galerii komercyjnych bądź okazałych słupach reklamowych. Z tworzywa winylowego można wykreować doprawdy rewelacyjne kasetony, których długość wynosi nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu specjalnemu materiałowi nie ma najmniejszych problemów z opracowaniem choćby najbardziej wyszukane grafiki. Obok przytoczonych modeli nasz zespół zajmuje się także budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ projektuje się w formie napisów przestrzennych bądź logotypów, które są podświetlane diodami LED. Mogą być zbudowane z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas zatrudnieni są jedynie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy oraz elektrotechnicy. Wszyscy legitymują się stosownymi w odniesieniu do specjalności upoważnieniami.

Reklama świetlna 3D – neony i banery

U nas można opracować wraz z konsultantami nowoczesne wzory reklam wizualnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od lat niesłabnącą popularnością, ponieważ posiadają pokaźne gabaryty. W prosty sposób skupiają wzrok potencjalnych nabywców, nie można przejść przy nich obojętnie. Najczęściej przygotowuje się je z budulca winylowego, bardzo niewrażliwego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner wkłada się na uprzednio wykonaną strukturę bądź zamocowuje do specjalnych uchwytów osadzonych w budynku. Ich główną zaletą jest możliwość zamontowania w miejscu niedostępnym dla innych rodzajów reklam. Mogą mieć każdą długość oraz szerokość – ogranicza je jedynie powierzchnia przystępnej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w postaci neonu jest identycznie fascynująca. Elektryzuje przechodniów niepowtarzalnym zestawieniem barw. Nasza ekipa na pewno spełni pragnienia nawet szczególnie wymagających Kupujących oraz przygotować konstrukcje z rur niefarbowanych, malowanych w masie bądź proszkowanych. Gwarantujemy długą żywotność, widzialność z dużych odległości oraz interesujący wygląd.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Agencja reklamowa