Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
1 kwietnia, 2017
tanie banery drukowanie banerów banery Łomża
Banery reklamowe są podstawą działań marketingowych
6 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Szczupły brzuch to fantazja dużej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Wspaniale by było w przypadku, gdyby był bosko umięśniony i troszkę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która jest dla nas epicentrum podczas aktywności fizycznej i przy korzystaniu z różnorakich diet. Te osoby, jakie dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają możliwość chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym, płaskim brzuszkiem oraz triumfalnie idą po plaży albo wylegują się na leżakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bo brzuch jest ową sferą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy możliwość też zaobserwować takie osoby, którym nie zależy na wyraźnym negliżu oraz w zasadzie nie eksponują tak ochoczo umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką należy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli myślimy, że będziemy leżeć po południu na sofie zamiast chodzić na aqua-aerobik bądź ćwiczyć z trenerem, to na sto procent absolutnie nie zrealizujemy tego pragnienia. Zamiast skąpego bikini albo spodenek, będziemy przymuszeni wkładać duże kostiumy, tankini ze spódniczką albo szorty oraz koszulkę. Każdy powtarza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, zadowalające efekty przyniesie odpowiednia dieta i ćwiczenia. Lecz czy rzeczywiście? Czy jest to autentycznie takie proste, jak wspominają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, dużą ilość aktywności i co ważne – brzuszków, aby można było pochwalić się szczupłym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w sumie nie bazuje wyłącznie na takich typowych rzeczach, ale także na genetyce, więc tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie można uwolnić się od tkanki tłuszczowej jedynie w pewnym obszarze, nieodzowny jest ogólny wysiłek wszystkich części ciała. Oporny tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się równomiernie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek części ciała harmonijnie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie przebiega holistycznie, tyczy się wszystkich części ciała, zaś materiały promocyjne, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, zwyczajnie okłamują. Istotną funkcję odgrywa tutaj genetyka, gdyż pewne osoby posiadają większe tendencje do nadwagi tylko przez to, iż ich przodkowie i różne inne osoby z rodziny, także miały z tym duży kłopot. W trakcie ćwiczenia wyłącznie samych brzuszków bez wątpienia w ogóle nie pozbędziemy się szpecących fałdek, gdyż w tym czasie będziemy zużywać zbyt małą ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w denerwującej nas partii i po jakimś czasie niekiedy może się okazać, iż posiadamy tam dużo więcej centymetrów niż sądziliśmy. Bicepsy są coraz mocniejsze (wykształci się nam dobre wsparcie), ale tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zrównoważonej diety i sportu globalnego (więc treningów dotyczących całego ciała, a nie wyłącznie wskazanej partii), możemy zaczerpnąć z specjalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, by codziennie uczęszczać na masaże jakimiś wymyślnymi urządzeniami…i darować sobie obydwie kwestie przytoczone wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, siłownia oraz terapie kosmetyczne, które ujędrnią naskórek, zmniejszą cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na jakie dieta i ćwiczenia absolutnie nie są w stanie nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim interesującym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy aparatury Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy efektywnie zredukować komórki tłuszczowe z decydujących obszarów, np. po wewnętrznej części ud. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o widowiskowe odchudzenie po jednorazowym zabiegu, ale także pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica wciąga w regularnych odstępach fałdy skóry, natomiast ultradźwięki rozdzielają komórki lipidowe. Są one zaraz potem wydalane z organizmu poprzez limfę, zaś w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Mamy szansę także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza stan skóry, jej napięcie, wyszczupla sylwetkę, usuwa cellulit i minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus wpływa nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz także na mięśnie. A ściśle: stymuluje naszą skórę, tkankę wewnątrz oraz mięśnie, żeby szybciutko oraz skutecznie wyszczuplić ciało. Tłuszczyk przybiera formę płynną, bo oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. A to wpływa na to, że skóra i mięśnie są mocno rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem wolno też zmniejszać głębokość zmarszczek dookoła oczu i ust, a także podnosić owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się również na terapie z użyciem endermologii, m.in. na masaż w wykorzystaniem próżni. To najprawdopodobniej najciekawsza możliwość, bo należy włożyć wyjątkowy kostium, natomiast kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zainteresował Cię ów materiał, szukasz ciekawego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuszku to kliknij w odnośnik obok – Odchudzanie – a może odnajdziesz akurat to czego szukasz.