Kursy na karetki pogotowia szkolenia dla kierowców karetek
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
15 marca, 2017
Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Jak działa bezpłatny katalog firm?
16 marca, 2017

Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Obecnie dzięki medycynie estetycznej można w przystępny, choć czasem niezmiernie drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, leczenie blizn, natychmiastowe wyszczuplanie, korygowanie ust bądź neutralizowanie cieni pod oczami – to jedynie niektóre z grona cudownych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki współczesnym technologiom mamy możliwość owocnie walczyć z oznakami mijającego czasu, otyłością, a nawet bruksizmem. Ludzi nieustannie przyciąga wątek nieprzemijającej młodości i atrakcyjnego ciała. Jakie zatem środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z popularniejszych środków z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się spoistość skóry i jej sprężystość. Blizny i niejednolity kolor po paru wizytach de facto są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które chcą polepszyć jakość skóry, ujednolicić jej kolor oraz spłycić zmarszczki, bez wątpienia będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty w sumie nie trzeba albowiem powoli czekać. Stymulacja głębokich powłok skóry pozwala na podwyższoną produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg Dermapen sprawdza się w ogólnym redukowaniu łysienia, niwelowaniu blizn potrądzikowych oraz korekcie widoczności rozstępów. W trakcie wizyty skóra jest nakłuwana, zaś do jej wnętrza przenikają substancje aktywne, m in. preparaty z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są zachęcane do szybkiej odbudowy.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Permanentny brak czasu, picie alkoholu, napięcie emocjonalne i kilkanaście innych elementów wpływa na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Trzeba śmiało stwierdzić, że otyłość jest trudnym problemem współczesnego świata. To nie tylko dylemat natury estetycznej, lecz przede wszystkim choroba. Ciało przyjmuje niezmiernie treściwe posiłki oraz ogólnie rzecz ujmując nie jest w stanie ich w pełni wykorzystać. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna nagromadzać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, zaś gdy jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć problemy z oddychaniem, wychodzeniem z domu itp. Sprawność fizyczna znacznie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim trudnościom, natomiast naukowcom udało się stworzyć dużo zabiegów, jakie mają na celu zredukowanie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy szansę zacząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

W przypadku kiedy chcemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod powierzchnią skóry i ujędrnić ciało, to świetne rezultaty zaraz po paru zabiegach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie fachowe głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, jakie wnikają do wnętrza ciała i niszczą tkankę tłuszczową. Druga głowica jest wykorzystywana na potrzeby drenażu limfatycznego, co znaczy, że uwolnione komórki lipidowe przechodzą przez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z organizmu. Ta odkrywcza technologia wykorzystuje naturalne mechanizmy przebiegające w ciele. Zabieg nie powoduje bólu, wygodny i wcale nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi chirurgicznych. Jakich efektów możemy się spodziewać? W zasadzie po pierwszej wizycie mamy możliwość stracić orientacyjnie 2-4 cm w obszarze ciała. Aby osiągnąć jeszcze pozytywniejsze wyniki musimy zrealizować od 4 do 6 terapii, stosować właściwą dietę i pić blisko 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji czasem może uwidocznić się zaróżowienie skóry, które ustępuje jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Otrzymanie pięknego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z redukcją zbędnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich biorą udział osoby z nadwagą, nie ukazują nam co w gruncie rzeczy ma miejsce ze skórą. A rzeczywistość jest taka, że traci ona jędrność, pojawiają się rozstępy, a od czasu do czasu duże obszary zwiotczałej skóry (głównie na brzuchu). Zamiast restrykcyjnej diety dobrze jest zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy ulepszyć kształt sylwetki oraz równolegle zadbać o skórę. Głęboka aktywacja naskórka, skóry właściwej i mięśni redukuje liczbę komórek tłuszczowych, zwiększa jędrność skóry, odmładza, reguluje krążenie krwi oraz zmniejsza zmarszczki. Zabieg należy zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Przeprowadza się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu narzędziu mamy szansę także zmniejszać zmarszczki dokoła ust oraz kształtować owal twarzy. Tu kosmetyczka wykorzysta delikatną głowicę, jaka delikatnie uderzy w centrum problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się zaobserwować spłycenie zmarszczek i bardziej zauważalne policzki. W przypadku kiedy pragniemy osiągnąć spektakularny wynik w niezwykle szybkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością może towarzyszyć nam uczucie ciężkości nóg oraz napuchnięcia. Niniejsza dysfunkcja jest przeważnie ignorowana w wywiadzie z lekarzem bądź kosmetyczką (przed zabiegiem). A przecież możemy się oswobodzić też od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG bądź zabiegowi Icoone z całą pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich działanie opiera się na redukcji płynów tkankowych oraz ulepszeniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji uzyskasz tutaj – Medycyna estetyczna