Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki
Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej
16 marca, 2017
Tonery do drukarek Lublin - Tonery lublin - tusze Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Gdzie kupić tusze i tonery do drukarek?
18 marca, 2017

W dobie stale ulepszanych algorytmów co raz bardziej skomplikowanie jest odnaleźć idealny sposób na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Co rocznie Google wprowadza prawie 500 poprawek do swoich algorytmów, co wzmacnia precyzję indeksowania stron www. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najefektywniejszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób dzisiaj prezentuje się mechanizm dodawania stron do katalogów z perspektywy zmodernizowanego algorytmu Pingwin? Zademonstrujemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach SEO to stale znakomite rozwiązanie na pozyskanie wartościowych linków, no i oczywiście wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak darmowy katalog firm może wpływać na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Katalog firm – kilka słów o działaniu katalogów

Zacznijmy najpierw od tego, do czego służą bezpłatne katalogi firm. Są to standardowe strony www o bardzo specyficznej misji, jaką jest przechowywanie najbardziej kluczowych wiadomości o przedsiębiorstwach oferujących usługi w naszym kraju, jak i za granicą. W pojedynczym katalogu firm publikowane są tysiące darmowych wizytówek przedstawiających między innymi typ przedsiębiorstwa i prowadzące do samej strony głównej wybranego przedsiębiorstwa. Darmowa wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako klienci możemy prócz danych związanych z kontaktem umieszczać także odpowiednie frazy kluczowe. Popatrzmy teraz jak wygląda proces dodawania wizytówki swojej firmy do darmowego katalogu. Najpierw powinniśmy określić kategorię branżowo związaną z aktywnością naszej marki. Mamy także szansę doboru odpowiadającej podkategorii. Następnie podajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z potrzebnym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który warto jest skrupulatnie wypisać. W tym momencie możemy wybrać kilka metod – dodać wizytówkę bezpłatnie (z publikacją w w ogólnych wynikach) lub zainwestować w reklamowanie wizytówki (dzięki temu będzie ona opublikowana na stronie startowej katalogu). Planując nagrodzić administratora katalogu masz możliwość umiejscowić na swoim portalu odnośnik zwrotny. Jest to jednak dowolne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na akceptację moderatora. Darmowa wizytówka w katalogu firm to świetny sposób na uzyskanie wartościowego linku do swojej strony. Ok, sprawdźmy w tym momencie, jak dodawanie do katalogów wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opiszemy Ci w tym momencie przykład jednego z naszych Klientów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, poprawił pozycję swojej strony www w Google, pozyskując kilku nowych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę konkretnie 4 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to abyśmy sprawdzali jego witrynę na potrzeby zweryfikowania skuteczności katalogowania. Najpierw, nim wpis został zaindeksowany praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Zaledwie kilka wejść w tygodniu. Po 4 dniach informacja o nowo opublikowanej wizytówce w naszym katalogu trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest stosunkowo dobry, odsyłacz odsyłający do strony Pana Piotra został przez automaty Google oceniony jako dość korzystny. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się reorganizować. Finalnie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa naszego Kontrahenta ustawiła się na 19 miejscu. Wcześniej zajmowała pozycję 32 przez długi okres czasu, więc był to stosunkowo duży wzrost.To nie był jednak koniec naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak mocno zadowolony z pierwszych skutków, że zdecydował się nabyć promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym portalu kosztuje tylko 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona www Pana Piotra ulokowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 miejscu. Sprawiło to, że liczba Użytkowników zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z opisanego przykładu możemy wywnioskować dwie kwestie – bezpłatne katalogowanie stron to ciągle świetny sposób na wzmocnienie pozycji strony w rankingu Google, a także znakomita forma reklamy internetowej.

Plusy darmowego katalog firm

Dlaczego dobrze jest wybrać bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog internetowy wykonany przez naszą agencję to moderowany i wciąż modyfikowany katalog stron www. i firm świadczących usługi w Polsce. Kilkadziesiąt razy w tygodniu dodajemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji pozycja naszego bezpłatnego katalogu nieustannie rośnie. Następnym plusem są skuteczne zabezpieczenia wprowadzane przez naszych informatyków. Strona nie jest hakowana, ani spamowana przez nieproszonych gości. Kolejną zaletą jest nowatorska forma katalogowania. Dodawanie obfitych w frazy kluczowe , unikatowych wizytówek podwyższa skuteczność pozycjonowania. Przykłady Klientów naszej agencji mówią same za siebie – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna metoda pozycjonowania. Już dziś wstaw bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej usługi wyróżnienia wizytówki w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.