Tłumaczenia pisemne i ustne angielskiego Tłumacz przysięgły angielskiego tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
Biuro tłumaczeń angielskiego
14 grudnia, 2016
Fizjoterapia: rehabilitacja jako metoda leczenia kręgosłupa
22 grudnia, 2016

Składniki odżywcze są szczególnie istotne dla należytego działania ludzkiego organizmu. Hipowitaminoza , gdyż tak inaczej oznacza się brak witamin w organizmie, może zmierzać do tak znacznych zaburzeń i dolegliwości jak suchość oczu, rogowacenie skóry, bóle mięśni, czy wypadanie włosów. Dużo groźniejszymi rezultatami deficytu witamin i minerałów są choroby zębów, zakłócenia narządów płciowych, a także spowolnienie wzrostu czy mała krzepliwość krwi. Bez poprawnej diety nasz organizm zaczyna po prostu szwankować.

Masowe modyfikowanie żywności i wprowadzanie syntetycznych substancji ochrony roślin doprowadziło do redukcji elementów odżywczych w konsumowanych przez nas artykułach. Fachowcy twierdzą, że dziś jabłka maja względnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te w latach 80. Identycznie jest z innymi artykułami. Znaczy to, po prostu tyle, że jedząc nawet najbardziej jakościowe artykuły zapewniamy sobie za niską ilość witamin i minerałów. Jak więc chronić się przed słabą zawartością elementów odżywczych w codziennym jadłospisie? Na ratunek nadchodzą suplementy diety, które zasilają niedobory witamin, pomagają wyszczupleć i zarazem usuwają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które warto jest trzymać w swojej kuchennej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem wieku tracimy co raz więcej składników odżywczych nieodzownych do właściwego funkcjonowania. Jednak proces starzenia się organizmu nie jest jedynym powodem niedostatku witamin i minerałów. Stres, niezdrowa dieta, a nawet przeciętne uprawianie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty cennych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D oraz witamina B12 to mikroelementy szczególnie ważne dla ludzkiego organizmu. Zawartość krzemu faktycznie obniża się wespół z upływem lat. Niedostatki tego minerału są w stanie wytwarzać zwyrodnienia kostno-stawowe, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i rogowacenie skóry, a także kruszenie się płytki paznokcia Niestety w efekcie modyfikowania produktów konsumpcyjnych obniżono zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A jak wygląda sytuacja z z witaminami? Badania pokazują, że ponad 90% Polaków ma deficyt witaminy D, którą w naturalny sposób dostarcza nam słońce. Brak witaminy powoduje obniżenie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Mimo, że jest ona obecna w tak entuzjastycznie spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero jedzenie kapsułek z witaminą D całkowicie dopełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, ochrania nas przed anemią, depresją, przeciążeniem mięśni, obniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dysfunkcjami oczu. Ubytki tej witaminy są zazwyczaj wywołane przez zbyt niską porcję jedzonego mięsa i nabiału. Stosownie zracjonalizowana dieta i suplementacja witaminy B12 w pigułkach sprawi, że będziemy radować się idealnym samopoczuciem na długo.

Suplementy diety kontra bakterie

Owszem, wybrane suplementy diety mogą likwidować groźne dla naszego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Polsce ponad połowa populacji. Helicobacter może powodować tak istotny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być zwalczona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, obecną w specyfiku Pyloxim, sprzedawanym także pod nazwą Pylox. Podany przez nas suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie organizuje się niezwykle rozwinięte badania nad eliminowaniem Helicobacter Pylori.

Preparat tworzy się w szczególnie charakterystycznym procesie. Na początku wstrzykuje się specjalny antygen do krwioobiegu wskazanego gatunku kury. Składane przez kury jajka wzbogacone są o powieloną dawkę przeciwciał, które zostają kolejno odizolowane. W taki sposób powstaje immunoglobulina Y, która po konsumpcji wpada do żołądka. tam bakterie Helicobacter odklejają się od ścian żołądka i zostają całkowicie wyeliminowane. Pyloxim to absolutnie naturalny preparat i doskonałe uzupełnienie standardowej diety.

Suplementy diety działają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na stan umysłu. Wzbogacają ubytki witamin, pokonują niebezpieczne bakterie i pozwalają zgubić zbędne kilogramy. Dziś suplementy diety są odpowiedzią na obniżającą się porcję witamin i minerałów w produktach konsumpcyjnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są dużo niższe niż dwie dekady temu. Jest to rezultatem nie tylko zmian ekologicznych, ale co najważniejsze sztucznych substancji ochrony roślin wykorzystywanych w uprawach. Warzywa i owoce są obecnie hodowane na dużą skalę, co wpływa na ich jakość i smak. Konsumowanie zdrowych posiłków nie pokrywa dobowego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Z tego względu istotne jest stosowanie witamin i minerałów w formie suplementów diety, by radować się dobrym zdrowiem na długo.

Suplementy Pyloxim i Power Si oferowane są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o własne zdrowie i doskonałą sprawność. Klikając w zamieszczony obok odsyłacz poznasz idealne suplementy dla siebie i swojej rodziny:Krzem organiczny