Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
14 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka PUR – nowoczesne metody ociepleń
18 października, 2016

Naprawa telewizorów w Łodzi

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Naprawa i serwis telewizorów w Łodzi

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Proponujemy profesjonalne usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP w obrębie Łodzi oraz w miasteczkach okolicznych. Naprawiamy sprzęt RTV przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony oraz mnóstwo innych. Na terenie Łodzi dojeżdżamy nieodpłatnie. Należy szczegółowo zaznajomić się z naszą propozycją, ponieważ nie wszystkie usługi mogą być zrealizowane w domu Klienta. Istotniejsze naprawy realizujemy w siedzibie firmy. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą skorzystać z wyjątkowych stawek naszego dojazdu. Zamawiamy jedynie oryginalne elementy zastępcze do telewizorów, albowiem wszelkie „kopie” mogą po prostu nie być właściwe ewentualnie działać, jednakże wyłącznie przez niezmiernie krótki okres. Często to rzeczywiście one powodują awarię urządzenia RTV. Jeżeli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest realna do zrealizowania u Kontrahenta, to gwarantujemy, że zostanie ona wykonana w przeciągu 24 h. W sytuacji gdy telewizor będzie domagał się poważnej konserwacji, czas ten zostanie właściwie przedłużony. Nabywca będzie o wszystkim dobrze przez nas powiadomiony podczas konsultowania usterki.
U nas płaci się tylko za prawidłowe oraz terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „oszustom”, osobom, które wolą zarobić za samo „sprawdzenie” zepsutego telewizora. Każdy Usługobiorca uzyskuje od nas rachunek po wypełnieniu zlecenia. Gwarantujemy umiarkowane stawki: za reperację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Zainteresowani oszczędzają dużo czasu, który zwyczajnie musieliby poświęcić na szukanie dobrej firmy po wizytacji „pseudofachowca” i pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Proponujemy zrealizowanie dwóch stylów napraw telewizorów: w domu u Nabywcy oraz we własnej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego telewizora wraz z pozostałymi akcesoriami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i ustawienie wszystkich programów telewizji kablowej. Tymczasem do napraw dokonywanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą konserwację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj posiadamy wszystkie potrzebne akcesoria pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak innowacyjnego telewizora jest realna w błyskawicznym terminie. Poważniejsze naprawy należy wcześniej z nami ustalić ponieważ mogą trwać one dłużej – szczególnie, jeżeli będą niezbędne części wymienne z magazynów bądź ze sklepów elektronicznych. Nabywca chcący dowieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien koniecznie przyłączyć do niego pilot oraz stopkę (nie są nieodzowne przewody zasilające oraz opakowanie). Nasza oferta obejmuje dodatkowo przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została całkowicie wyłączona z globalnego zastosowania. Mimo możności odbioru obrazu w jakości cyfrowej, wiele osób jeszcze nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam zaadaptowanie telewizora odbędzie się szybko, fachowo i w miłej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy i pracują w trybie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Starsze telewizory jesteśmy w stanie przerobić, m.in. wymieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Usługi napraw telewizorów przez 24h

Na wszystkie zrealizowane usługi, tj. naprawa telewizora LCD czy serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Może ona obejmować czasod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Gdyby zdarzyła się jeszcze ta sama usterka, to pokryjemy wydatki przeznaczone na jej usunięcie. Z naszą firmą każdy Kontrahent dysponuje możliwością negocjacji stawki indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli planujecie Państwo zamówić konsultację domową, prosimy umawiać się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Arturówek, osiedle Księży Młyn, osiedle Bronisin Stary, osiedle Grabieniec, osiedle Julianów, osiedle Chocianowice, osiedle Dąbrowa, osiedle Mileszki, osiedle Lublinek, osiedle Nowy Józefów, osiedle Nowosolna, osiedle Radiostacja, osiedle Olechów, osiedle Retkinia, osiedle Jagiełły, osiedle RomanówJanów, osiedle Julianów, osiedle Sąsieczno, osiedle Teofilów, osiedle Wiskitno, osiedle Żubardź czy osiedle Smulsko. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz jedynie u nas znajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie Klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej – Robert Kotler

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link Naprawa telewizorów plazmowych