Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak zwiedzać Gdańsk? Poznaj najlepsze opcje transportu
3 września, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany nowoczesne wełniane dziecięce wyposażenie domu

Niepowtarzalna faktura i wyjątkowa trwałość – nowoczesne dywany do Twojego domu

Obecnie posiadamy szeroki asortyment innowacyjnych dywanów, które są tworzone za pośrednictwem takich procedur, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są uszyte z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej cieplnie. Taka przędza składa się z dwóch skręconych ze sobą nitek. Na ostatnim etapie fabrykacji fryzuje się je, a podszycie redukuje manualnie. W ofercie odnajdą Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Rozmiar ultranowoczesnego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny gatunek dywanów nowoczesnych zrobiony jest w technologii heat-set, dzięki czemu przypominają dywany wełniane. Wytwarzane są w Turcji, zatem cechują się wyjątkową jakością i bogatym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach tradycyjnych, jak i tych z powycinanymi wzorami. Aktualnie mamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Niepowtarzalną fakturą i doskonałą odpornością cechują się niebanalne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne eksploatowanie. Poza tym są praktyczne, nietrudne w sprzątaniu i co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są wyrabiane za pomocą urządzeń Inaczej ujmuje się je jako „dywany cięte”. Wyróżniają się gustownymi wybarwieniami i wspaniałą trwałością na ścieranie. Bazowym surowcem, z którego uzyskuje się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dla dzieci – ze znanymi postaciami bajek, grami planszowymi albo puzzlami

W naszej propozycji nie może zabraknąć dywanów dla dzieci, które mają uskuteczniać dwa zadania – być udanym wystrojem alkowy oraz edukować. Stąd dywany dla najmłodszych dostępne są w rozmaitych wariacjach kolorystycznych, mają „namalowane” postaci z kreskówek, a w typach wychowawczych – gry planszowe, drogi, domek, i puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z kryteriami wytwarzania dywanów dla dzieci. Toteż posiadają wszystkie obowiązujące certyfikaty bezpieczeństwa. W tej chwili posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky i SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dziecięce z kategorii JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, różnorodnych tonacji. Poszczególne dywany mogą prezentować pałac, aleję w mieście, odciski palców, drogę ułożoną z kredek bądź grafiki abstrakcyjne. Dywany z kolekcji FUNKY to na przykład dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z samochodem wyścigowym, w motylki bądź z jezdnią. Dywany dziecięce są idealną alternatywą w stosunku do innych, domowych zabaw. W rezultacie Państwa pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Przedstawiamy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wytworzone z wełny, które nadają się nie tylko w sypialniach u osób z wielorakiego rodzaju alergiami. Nadzwyczajnie harmonizują z wieloma pomieszczeniami, bowiem posiadają nowatorskie wzornictwo i płynne, naturalne, pogodne tony. Dokonywać wyboru można wśród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wyprodukowane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie odpowiedni praktycznie do któregokolwiek pomieszczenia. Owcza wełna jest przyjemna, miła w dotyku i wnosi ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, albo zimne dni, mało komfortowego uczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Runo posiada grubość 7 mm oraz jest wytrzymałe na ścieranie oraz nieskomplikowane w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego rodzaju wykonywane są przez rodzimego (dokładnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wytwarzane z niebarwionej wełny owczej, zaś barwa bazuje na odcieniach słonecznych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są wyrabiane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz charakteryzują się niebywale eleganckimi odcieniami. Uatrakcyjnią dowolne nowoczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany wyplatane mechanicznie za pomocą procedury Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu ekskluzywnych wystawach i targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się klasycznym, ludowym wzorem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z czystej wełny przy wykorzystaniu technologii tkania Wilton. Wysokość podszycia mierzy 8 mm, zaś ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Powyższa kolekcja charakteryzuje się: preparacją antymolową, imponującym neutralizowaniem hałasów w mieszkaniach oraz jest niezwykle niewrażliwy na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają rysunek znany od lat. Wytworzone zostały w 100% z wełny ekologicznej bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu: Dywany