Profesjonalny kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
9 czerwca, 2015
DJ na imprezy
2 kwietnia, 2016

Firma SeedArt to specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów. Nasze prace charakteryzują się szczegółowością i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy niesztampowe koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza SeedArt to profesjonalizm w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Przy pierwszym spotkaniu staramy się zaznajomić z preferencjami naszych Klientów, aby dalej dopasować do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Projektując ogrody zwracamy uwagę na takie elementy jak zdolności i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, podział przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i szczegółowa analiza kondycji gleby i nasłonecznienia działki pozwala nam na zbudowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Prace ogrodowe

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w niezbędne składniki mineralne. Na gotowym podłożu będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także całościowe systemy wodne, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Firma ogrodnicza Seedart specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Zbudujemy dla Państwa elegancki i zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Kostka brukowa – idealna nawierzchnia dla Ciebie

Kostka brukowa to materiał budowlany, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Budowane z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i odpowiednio dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, których celem jest pielęgnacja roślin. Dodatkowo kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym możemy świadczyć kompleksowe usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność analizy terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje marzenia o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej