Projektowanie ogrodów w Toruniu
5 października, 2015
Salus – odszkodowania dla każdego
12 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od ponad 10 lat zajmuję się organizację takich imprez jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem moi goście chętnie bawią się przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnastki.

Osiemnastka to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dostosowując muzykę do jego preferencji. Tuż przed imprezą dostarczam niezbędne akcesoria i profesjonalny sprzęt, oraz dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich wymagań proponuje przystępne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna elegancji i niezapomnianych chwil. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od programu zabaw, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najwyższym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy dla firm.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich największych zalet. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się już w liceum. Od tamtego czasu minęło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie internetowej – DJ Toruń