projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie graficzne, które przynosi efekty
16 czerwca, 2016
Projektowanie instalacji c.o. – jaki system wybrać?
27 lipca, 2016

W dobie masowych usług najważniejsze jest zabezpieczenie towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy dostawca chce zagwarantować transportowanym produktom najwyższą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które chronią towar przed zniszczeniem i dostępem wody. Artykuły do pakowania, bo to właśnie one są istotne, produkowane są z najwyższą precyzją. Są wytrzymałe mechanicznie, rozciągliwe i odporne na rozdarcia. Bardzo często tworzy się je z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, dostarczamy naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Codziennie współpracujemy z wieloma Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości materiałów do pakowania. Starannie dostosowujemy produkty do Państwa wymogów. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Wilgoć jest najczęściej istotnym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy zakładów przemysłowych. W zależności od typu produktu, zbyt zaawansowane zawilgoceniejest w stanie prowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to artykuł który redukuje do zera zjawisko kondensacji, jakie powstaje w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka zapewnia optymalną wentylację towaru i może być z powodzeniem wykorzystywane do transportu, lub też ochrony takich artykułów jak wyroby mleczarskie, drewno, warzywa, czy owoce, które wymagają najwyższego poziomu świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się wysoką wytrzymałością na przerwanie i dostęp promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy zindywidualizowany do Państwa oczekiwań produkt. Zapewniamy całkowity wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Łatwe pakowania towarów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do zabezpieczania towaru w trakcie dalekiego przewozu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni ultrafioletowych i są wytrzymałe na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wytwarzamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. Podczas zgrzewania doskonale dostosowują się do kształtu i rozmiaru towaru, zapewniając najbardziej optymalne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg stają się doskonałym nośnikiem reklamy, którą dostrzeże każdy z odbiorców Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie ochroni Twój ładunek przez zniszczeniem i zawilgoceniem.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla wyróżnia estetyczny wygląd. Są one produkowane po to by zapewnić najlepsze warunki przechowywania opału i ciekawą formę reklamy. Jako producent artykułów do pakowania, zapewniamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku wydrukujemy atrakcyjną informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to atrakcyjny sposób na przyciągnięcie nowych Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z wytrzymałych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta robimy także worki o nietypowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – niespotykana wytrzymałość, dowolne rozmiary

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed biegającą, dziką zwierzyną. Proponowana przez naszą firmę siatka rolnicza to atrakcyjna cena i wytrzymałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również stosowana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o unikatowych cechach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dostosowujemy się do wszelkich oczekiwań Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza produkowana jest z surowców o doskonałej jakości, co powoduje, że jest chętne kupowanym produktem.

Akcesoria do pakowania w najlepszej cenie

W procesie pakowania tak samo ważne są akcesoria, które ostatecznie chronią towar przed uszkodzeniami, zawilgoceniem i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatni krok do precyzyjnej ochrony towarów. Używając taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksymalny komfort i doskonałą jakość zabezpieczeń. Ze względu na atrakcyjną cenę i znakomitą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do zapinania ładunków, które trwale mocują każdy rodzaj ładunku na palecie. Dzięki wysokiej trwałości złącza mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent siatki do owijania palet i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o fachowe zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zniszczeniem. Od wielu lat zapewniamy naszym Klientom praktyczne i skuteczne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy indywidualne zlecenia i pilnujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość siatki w najniższej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla naszej firmy główny priorytet.

Odwiedź naszą stronę www i wybierz produkt dla siebie: siatka elastyczna do owijarek.