Projektowanie ogrodów – nowoczesne ogrody
12 maja, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Elastyczna siatka do owijarek automatycznych
23 lipca, 2016

Przy podejmowaniu decyzji znaczące jest najczęściej pierwsze wrażenie. Atrakcyjny produkt przyciąga efektywnie, dlatego też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i kreatywność. Odpowiednio dobrane kolory i niekonwencjonalny pomysł, to dwa elementy, które sprawiają, że konkretna rzecz pozostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako profesjonalnych grafików, ważne jest, aby wykonywany projekt graficzny był niepowtarzalny i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym projektujemy loga oraz logotypy. Tworzymy oryginalne plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron www dostarczając konstruktywne rozwiązania graficzne i świeże pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne dla każdego

Nasze studio graficzne to miejsce w którym rodzą się niepowtarzalne pomysły i indywidualne projekty graficzne. To także miejsce w którym dostarczamy fachowe usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne foldery reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla powszechnych wzorów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były ciekawe, niepowtarzalne i przyciągające uwagę. Ma za nimi przemawiać niezwykła siła perswazji i znakomite poczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których wzory graficzne są ważne.

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Kreowanie marki rozpoczyna się na etapie interakcji z Klientem. Od podejścia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale również charakter przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która buduje tożsamość firmy i oddziałuje na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, które firma rozmieszcza wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z tego powodu musi być ono specyficzne i oryginalne, aby potencjalni Klienci utożsamiali je wyłącznie z poszczególną marką. Istotny jest dobór czcionki, krój liter i kolorystyka, pasująca do poszczególnej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że popularność firmy rośnie, identycznie jak zyski. W taki sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie używając praktycznie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zapoczątkowujemy od zaprojektowania oryginalnego logo, które będzie twarzą konkretnej marki. Realizujemy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Damy Twojej firmie większą popularność przy pomocy oryginalnej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieograniczonych możliwościach. Możliwość reklamowania się, komunikowania się i sprzedaży produktów – wszystko możliwe i to zaledwie w niewielu krokach. Jednak, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie jej wizytówką dla wyszukujących danych usług osób. W naszej pracowni graficznej powstają wyjątkowe projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na użyteczne rozwiązania i wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów. Tworzone przez nas witryny są bardzo praktyczne i niesamowicie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych wzorców. każdy projekt realizowany jest samodzielnie, co zapewnia oryginalny efekt końcowy. Z nami Twoja strona będzie się wyróżniać.

Nasze studio graficzne

Mimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niedawna, to na koncie posiadamy już wiele sukcesów. Wkrótce po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie urzeczywistniała jakiekolwiek życzenia Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem odzieżowym CNCPT Concept Store, a także z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas wielki krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Ciągle uczymy się i analizujemy branżę graficzną, co umożliwia nam na wykorzystywanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie świeżość w realizowaniu prac okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, mamy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Realizujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co powoduje, że nasze projekty to pewność oryginalności. Niespotykany styl i wyczucie smaku, to dwie właściwości, które okryją Państwo w każdym naszym projekcie. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.