Kursy jazdy defensywnej w atrakcyjnej cenie
20 kwietnia, 2016
projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie graficzne, które przynosi efekty
16 czerwca, 2016

Każdy projekt ogrodu traktowany jest przez nas tak jak jego przyszłego właściciela – bardzo szczególnie. Wybierając dodatki i stylizację inspirujemy się naturalnym pięknem i prostą elegancją. Nie pracujemy na pół gwizdka. W naszych projektach wszystko ma być po prostu idealne. Projektowanie ogrodów jest naszą największą pasją. Każda wizja i każdy pomysł jest wytworem naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są unikatowe, nietypowe i bardzo nowoczesne.

Firma ogrodnicza której możesz zaufać.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszych projektach często przekraczamy granice wyobraźni, odkrywając nowe połączenia stylów i kształtując nowe kierunki w projektowaniu ogrodów. tworzone przez nas projekty są niesztampowe i zawsze dostosowane do preferencji naszych Klientów. Projektowanie ogrodów nie jest jednak jedynym naszym zajęciem. Dodatkowo zajmujemy się analizą roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, pielęgnacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Wymagamy od siebie więcej niż od innych, dlatego świadczone przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Bogate zaplecze maszyn i preparatów, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych są powodem dla którego Klienci często sięgają po nasze usługi.

Projektowanie ogrodów – jak to robimy?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania upodobań Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z wizjami, koncepcjami i marzeniami naszych Klientów. Na pierwszej wizycie na działce Klienta, dokonujemy szczegółowych badań kondycji gleby, dzięki którym dowiemy się jakie rośliny będą na niej kwitły, a jakie nie. Wykonujemy także konieczne pomiary terenu i określamy ekspozycję działki na promienie słoneczne. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie projektowania. Do projektowania używamy kompleksowych programów multimedialnych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt czeka na akceptację Klienta, po czym możemy rozpocząć etap zakładania ogrodu Twoich marzeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowych naszej firmy ogrodniczej?

Nasza firma ogrodnicza jest zawsze optymalnym wyborem, dlatego że nasze prace są skoncentrowane na Kliencie. Dla nas rzeczy niemożliwe nie istnieją. Każdy projekt ogrodu jest wyzwaniem, któremu chcemy dać radę. Naszym priorytetem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które będą w pełni zgodne z wizją Klienta. Udało nam się do teraz odnosić sukces w kreowaniu unikatowych projektów. Każdy ogród, który wyszedł spod naszych rąk wygląda jak nie z tej ziemi. Z naszą firmą możecie być pewni satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, staranni i cechuje nas dobra organizacja pracy.

Projektowanie ogrodów – unikatowe pomysły i szybka realizacja. Zapraszamy na naszą stronę internetową!