Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
7 sierpnia, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Komfort użytkowania + troska o środowisko naturalne = pompa ciepła
24 sierpnia, 2016

Technologia produkcji zmienia się bardzo często. Rozwój profesjonalnych urządzeń wpłynął na wzrost możliwości wielu polskich zakładów przemysłowych produkując wysokie zyski. Współcześnie duża liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez postępowych technologii. Całkowite zmodernizowanie zakładów produkcyjnych spowodowało że wszelakie procesy wykonywane są w szybszym tempie z pełną inspekcją jakości. Najtrudniejsze z prac wykonują maszyny, które pracują z znacznie większą wydajnością niż nie jeden pracownik. Przez to minimalizuje się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i rozwoju chorób zawodowych.

Produkowane dzisiaj przez światowych liderów maszyny pakujące to zaawansowane urządzenia, których zadaniem jest poprawa procesów wytwórczych. Najważniejsi producenci maszyn do pakowania blisko współpracują z ogromnymi zakładami fabrycznymi, wnikliwie analizując konkretne elementy produkcji, co sprawia, że tworzone przez nich maszyny spełniają wszelakie potrzeby masowych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo ma możliwość skonstruowania własnej linii rozlewniczej, korespondującej do kształtu produkcji Maszyny pakujące dostarczane przez firmy takie jak CFT, COSMOPACK, ZALKIN,PE LABELLERS,czy FT SYSTEM , odznaczają się komfortową obsługą jak i stabilną eksploatacją. Maszyny te budowane są nie tylko pod względem optymalizacji produktywności zakładów, ale też w trosce o zdrowie pracowników, jak i bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Poznajcie najskuteczniejsze spośród nich.

Etykieciarki – sposób na szybką dekorację opakowań

Etykieciarki tworzone przez producenta PE LABELLERS to bardzo funkcjonalne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w branży maszyn etykietujących, zadbał o spójność urządzeń z wymogami technologicznymi masowych zakładów wytwórczych. Etykieciarki działają bowiem z skutecznością sięgającą do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co znacząco zwiększa możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają opakowania z wykorzystaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet producenta PE LABELLERS zostały zaopatrzone w innowacyjne rozwiązania, które gwarantują bezawaryjność maszyn i ergonomię stosowania. Czynności związane z konserwacją etykieciarek zostały obniżone do minimum, przez zastosowanie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna jest w stanie stosować kilka technik etykietowania, co sprawia, że świetnie działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest również w samosterujący orientator pojemników dzięki czemu może etykietować opakowania o zróżnicowanym gabarycie i formacie. Jednocześnie serwomotory oraz napędy krokowe w całości kontrolują ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje perfekcyjnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z polecanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Etykieciarka ta przykleja etykiety OPP z rolki zużywając w tym procesie klej hot-melt. Najważniejszym elementem maszyny jest urządzenie wyrównujące folię, które prostuje wszelakie pionowe przemieszczenie naklejki. Ta funkcja pozwala na atrakcyjne dopełnienie każdego pojemnika. Aplikator etykiet wyposażony jest także w zespół tnący, składający się z pojedynczego lub dwóch statycznych noży rotacyjnych. Budowa maszyny pozwala na użycie rożnych typów kleju hot melt co sprawia, że jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, które z łatwością się konserwuje.

Uniwersalne nalewarki o podwyższonym standardzie

Nalewarki spełniają niezwykle ważną funkcję w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Ogromna liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do funkcjonalności maszyn. Wśród najbardziej popularnych nalewarek, na szczególne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne oraz nalewarki izobaryczne. Urządzenia te gwarantują nalew do butelek plastikowych, oraz szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z skutecznością od 3 000 do 90 000 pojemników na godzinę w zależności od poszczególnego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice zazwyczaj stanowią wyposażenie kompletnych monobloków. Ponadto monobloki złożone są również z takich akcesoriów jak płuczki a także zamykarki, przez co są w stanie wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to intuicyjna maszyna stworzona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego typu puszki. Wyposażony został w innowacyjne zawory, które nie dopuszczają do natlenienia się finalnego produktu. System pracy trójbloku gwarantuje całkowitą penetrację zaworu nalewającego w głąb pojemnika, poprzez co rozdzielany płyn jest pozbawiony wszelkich mikroorganizmów

Kolejną maszyną rozlewniczą używaną dziś przez sporą liczbę producentów przetworów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Bardzo łatwo dozuje takie produkty jak sosy albo koncentrat pomidorowy, przynosząc najwyższe standardy bezpieczeństwa i kontroli jakości. Dozownice mogą porcjować produkty o zróżnicowanej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o wysokiej uniwersalności i równie wysokiej skuteczności. Firma CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów napełniarek tworzy również takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja innowacyjnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Teraz w Polsce wiele fabryk czerpie z maszyn udoskonalających produkcję. Warto jest wspomnieć że maszyny rozlewnicze gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa procesów, co przenosi się na jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich marek jak PE LABELLERS i CFT rekomendujemy innowacyjne rozwiązania w obrębie całych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć jakikolwiek zakład przemysłowy w konieczne maszyny do pakowania jak i rozlewu Troszczymy się o silniejszą przyszłość wielu rodzimych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o naszej firmie i o naszych maszynach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: maszyny rozlewnicze.