Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Jak poprawić technikę jazdy samochodem?
1 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna – jakie wybrać?
19 marca, 2013

Przygotowanie urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że nasze dzieci nie mają zbyt wygórowanych wymagań, jednak w kwestii swojej imprezy urodzinowej są przeważnie niezwykle nieustępliwe. Oryginalne pomysły są na wagę złota, tak jak interesujące zabawy i paczka przyjaciół, z którymi jubilat przeżyje ten niesamowity dzień w roku. Rodzice maja możliwość wybierać, czy przygotować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w zaciszu własnego domu. Ciekawym pomysłem jest także zorganizowanie imprezy w popularnej restauracji, gdzie animatorzy zadbają o rozbawienie dzieci. W sieci pełno jest ciekawych pomysłów na urodzinowe aranżacje, pyszne torty, czy pasjonujące zabawy. Dziś możesz za niezbyt wygórowaną cenę zorganizować dla swojego dziecka urodziny jak z bajki. Jeśli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty nadal nie wiesz co zrobić, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych zabawach. Proponujemy najfajniejsze urodzinowe rozwiązania i inspiracje na czasie dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojego dziecka w domu są ogromne. Niezbędna jest odrobina wyobraźni, trochę czasu i sprawne ręce do pracy. Dzisiaj urodziny dla dzieci możesz przygotować samodzielnie, ponieważ mnóstwo sklepów oferuje gotowe produkty. W sieci odkryjesz ogromną liczbę pomysłów na atrakcyjne, domowe dekoracje, słodkie niespodzianki dla dzieci i nie kończące się zabawy. Ale zacznijmy od początku. Pomyśl co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się zwierzętami? Czy chciałoby zostać archeologiem, lub biologiem?Czy może lubi grać na instrumentach? Dobranie scenariusza urodzin do zainteresowań Twojego dziecka to połowa sukcesu. Zorganizuj zabawy pod kątem zainteresowań Twojego dziecka i kup fajne nagrody. Przecież każdy lubi niespodzianki. Zastanów się jak przystroić stół dla gości i jakie potrawy przygotować. W znanych sklepach papierniczych kupisz kolorowe kubki, talerzyki i serwetki, które po skończonej imprezie możesz zutylizować, oszczędzając dużo czasu na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego kostiumy na wynajem, lub sama uszyj kilka strojów, w których dzieci poczują się jak w bajce. A co z dekoracją mieszkania? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, jesteś w stanie sama stworzyć pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych rajdowców. Pamiętaj tylko, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie odkładaj wszystkiego na ostatni moment. Organizacja urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniejsze koszty, choć więcej pracy. Jeżeli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie masz czasu by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, najlepszą opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw, czyli dlaczego warto oddać organizację urodzin specjalistom.

W dużej części sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci mogą znaleźć takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, huśtawki, ścianki wspinaczkowe, czy mini tory wyścigowe. Każda sala zabaw proponuje także tematyczne sale urodzinowe, z możliwością wyboru tej, która najbardziej odpowiada do zainteresowań dziecka. Ogromnym plusem zrobienia urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zająć się od dawna odkładanymi planami. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy gwarantują maluchom rozrywkę i bezpieczeństwo. Przygotowują oni scenariusz imprezy urodzinowej, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i pilnują, aby nic się dzieciom nie stało. Przeważnie każda sala zabaw wyposażona jest w kawiarnię, lub mini restaurację, oferującą smaczne przekąski dla dzieci. Jeśli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, w takiej sytuacji oferuje potrawy z zaprzyjaźnionej firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompleksowej i rzetelnej obsługi przyjęcia. Takie miejsca zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny, dlatego też nie musisz obawiać się o komfort swojego dziecka i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Przykładów atrakcji urodzinowych jest co nie miara. Możesz zaczerpnąć z klasycznych rozrywek, takich jak ciuciubabka, lub unowocześnić nie co przyjęcie, organizując rewię mody dla małych modelek, lub poszukiwanie skarbów dla chłopców. Wszystko uzależnione jest od tego, czym Twoje dziecko się interesuje. Jeżeli Twoja córka lubi patrzeć na bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w kostiumy rodem z średniowiecza, oczywiście wypożyczone. Korzystając z kartonu, lub strojąc wnętrze swojego salonu, stwórz komnatę balową na miarę królewskich pałaców. Pokaż maluchom jak wygląda taniec i po prostu włącz muzykę. Maluchy doskonale odnajdą się w tym temacie. Możesz także zorganizować
poszukiwania utraconego pantofelka, na zasadach zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców sprawdza się zorganizowanie zabawy z gatunku Indiana Jones. Stwórz legendarną historię i stwórz dla każdego z swoich gości sekretną mapę. Schowaj skarb w własnym domu, ogródku, lub w pobliskim parku. Możesz przygotować zabawę w podchody, w trakcie których maluchy będą wykonywać kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla nie co starszych dzieci zorganizuj zabawę w geocaching. Wystarczy schować gdzieś dany przedmiot i wprowadzić jego współrzędne na urządzeniu gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie znaczną część dnia. Dobrym rozwiązaniem jest także wieczór z magikami, podczas którego maluchy nauczą się na czym polega iluzja.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – domowe przyjęcie urodzinowe czy sala zabaw? Pamiętaj, że najważniejsze jest szczęście Twojego dziecka. Jeżeli właściwie zaplanujesz jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w domu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem, wejdź na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od kilku lat przygotowujemy urodziny dla dzieci o różnych zainteresowaniach. Gwarantujemy certyfikowanych opiekunów, wspaniałe rozrywki i smaczne posiłki. Gwarantujemy, że Twoje maleństwo długo nie zapomni swoich urodzin!

Aby zobaczyć naszą witrynę naciśnij znajdujący się obok odnośnik: urodziny dla dzieci.