oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
1 listopada, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Rekonstrukcja zniszczonych włosów
7 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Często zdarza się, że przez lekkomyślność lub pośpiech pozostawimy kluczyki od samochodu na bocznym siedzeniu lub połamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się z ekspertem aniżeli prosić o pomoc „osoby z ulicy”. Żeby uruchomić drzwi do auta, nieodzowna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza konwencjonalne ślusarstwo. Nie chcemy także wyczekiwać na fachowca przez parę godzin. Stąd optymalnym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi kwestiami zajmuje się na co dzień. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie samochodów to bowiem nasza specjalizacja. Możemy w prosty sposób uruchomić jakikolwiek zamek wszystkich marek, modeli oraz roczników, także tych z zespołem podwójnego ryglowania. Dodatkowo:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • naprawimy bądź wymienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • naprawimy zdewastowany lub powłamaniowy zamek
 • skorygujemy stacyjkę – powłamaniową lub popsutą
 • dorobimy klucze do samochodu
 • przystosujemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego właściciel zagubił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Co robić w takiej sytuacji?

Otwieranie drzwi od pojazdu przez naszego eksperta może potrwać od paru sekund do kilku minut. Jest ono całkowicie bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – nie zostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Należność za uruchomienie auta jest ustalana indywidualnie i uzależniona jest od wariantu, w jaki został uszkodzony zamek, miejsca, w którym znajduje się samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie miał ze sobą specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jest wykonalna tak ekspresowa pomoc. Warto mieć na uwadze, że producenci aut opracowują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy bez pomocy próbować przedostać się do wewnątrz bądź wykorzystywać narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być wykorzystane do renowacji bądź wymiany zamka.

Gdy zamek niestety nie działa w zadowalający sposób, może to oznaczać, iż wyraźnie wytarły się krawędzie kluczyków i zapadek (są ulokowane w zamku). Jeśli wymienimy je na nowe, zamek będzie pracował jeszcze przez bardzo długi czas – przynajmniej kilka lat. Poważniejszym kłopotem są szkody mechaniczne powstałe w wyniku próby włamania się do pojazdu. Mino, że na zewnątrz może to wyglądać okropnie, takie zamki da się zreperować! Jedynie wówczas, gdy zamek jest złamany, pozostaje go zamienić na nowy oraz przystosować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje dodatkowo zmianę obudowy do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Oprócz tego nasz ekspert może przenieść transponder ze zniszczonego klucza do kolejnego. W ten sposób uda się uniknąć kodowania kolejnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Odbezpieczamy, zmieniamy bądź naprawiamy wszelki rodzaj zamka. Również od skrzynki pocztowej, jak i te wysoce skomplikowane – od sejfów. Odbezpieczamy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, składów oraz rozmaitych pomieszczeń użytkowych w niezawodny, umiejętny oraz błyskawiczny sposób. Nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy bądź wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy włamania, usterki lub dewastacji
 • ulokujemy posiłkowe zamki w pomieszczeniach
 • odbezpieczymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną ochronę i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • doradzimy w zakresie ubezpieczania mieszkań, domów i pozostałych pomieszczeń przed włamywaczami
 • poradzimy również w zakresie zabezpieczeń automatycznych, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto nam powierzyć awaryjne otwieranie zamków?

W naszym przedsiębiorstwie pracują jedynie sprawdzeni fachowcy, którzy legitymują się odpowiednimi uprawnieniami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez sławnych producentów zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, przy użyciu których nie zostanie naruszony (np. porysowany) żaden zamek czy futryna drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Wszystkie usługi oferujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy (święta). Zapewniamy błyskawiczny dojazd niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia o usterce. Oferujemy pomoc na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chwalęcice, Górczyn, Małyszyn, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Sulęcin, Słubice, Marwice, Wieprzyce, Jasieniec, Niwica, Łagodzin, Wawrów, Kłodawa,czy Różanki Szklarnia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.